RPZ İSTANBUL '16

Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerinin reklam ve pazarlama dünyasına adım attıkları Reklam ve Pazarlama Zirvesi; 2016 yılında Değişimi ``ZİRVEDE`` Hisset! sloganıyla Radisson Blu Conference & Airport Hotel'de 700 izleyicinin katılımıyla gerçekleşti.

İlk oturumda ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın girişimcilik alanında örnek gösterdiği, sektörün “Mutlu” reklamcısı, 4129Grey Chief Happiness Officer Alemşah Öztürk, başarı ile başarısızlık arasındaki ince ilişkiyi tecrübeleriyle harmanlayarak bizlere sundu.

Pazarlama ve Marka Yönetimi panelinde İyi Satıcı Olmak, İyi Pazarlamacı Olmak, Nasıl Zengin Olamadım ve Helikopter Bakışıkitaplarıyla tanıdığımız Pazarlama ve Satış Gurusu Hakan Okay moderatörlüğünde Adel Kalemcilik Pazarlama Direktörü Ayşe Kırımlı, Unilever Food Solutions Pazarlama Direktörü Nihan Kayı, GittiGidiyor eBay Pazarlama Direktörü Feyza Fedar, Aydınlı Grup Marka ve İletişim Müdürü Tuğba Uzüğüten’i ağırladık.

Bal ve diğer arı ürünleri alanında Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezini kuran Balparmak’ın başarı hikayesini ve “Bilimle Süzülen Bal” reklam kampanyasının kreatif perde arkasını anlatmak üzere Balparmak Pazarlama Direktörü Burcu Yılmaz ile Alametifarika Kurucusu Serdar Erener bizlerleydi.

İnteraktif Nöropazarlama oturumunda, özellikle nöro politik alanında öncü konumunda olan ve The New York Times gazetesinde araştırmaları manşetten yayınlanan NeuroDiscover’ın Kurucu Ortağı Kılınç Orhan Erdemir, nöro bilim bulgularının pazarlamaya nasıl yön verdiğini etkileyici bir şekilde gözler önüne serdi.

Dijital Pazarlama” panelinde Pazarlama ve Satış Gurusu Hakan Okay moderatörlüğünde Zaytung Kurucusu Hakan Bilginer, Hayal Akademisi Kurucu Ortağı ve Harvard Business Review Türkiye Yazarı Ercüment Büyükşener, Dijital Değişim Eğitmeni/Danışmanı ve Bloomberg Businessweek Türkiye Yazarı İsmail Hakkı Polat, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Dijital Ajans Danışmanı Hasan Başusta konuğumuz oldu.

Cannes Lions’ta Türkiye’nin ilk aslanı ve ilk altın aslanı da dahil olmak üzere birçok ödülün altına imzasını atmış olan K A R P A T Ajans Creative Chairman Karpat Polat, “Ödüllerle Reklam Yolculuğu” oturumunda “Koka-Kola” Türkiye 50. yıl Türkçe isim kampanyasının arka planını bizlere anlattı.

Yıldız Holding Pazarlama Servisleri Grup Direktörü Alkan Eraltan, Yıldız Holding ve Ülker’den yola çıkarak bir çatı altında markaların nasıl yönetilmesi gerektiğini anlatmak üzere “Çoklu Marka Yönetimi” oturumunda sahne aldı.

Gelecek ve Değişim Yönetimi oturumunda Pazarlama ve Satış Gurusu, Live Consulting & Academy Kurucusu Sinan Ergin, ilham veren hayat hikayesi ile bize pazarlama alanındaki deneyimlerini aktardı

 

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul

Metrobüs ile: Sefaköy durağında inip otele ulaşım sağlanabilir.

E-5 Karayolu (Yanyol) No. 20 34295 K. Cekmece Istanbul, Turkey

Detaylı bilgi için