RPZ İSTANBUL '15

Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerinin reklam ve pazarlama dünyasına adım attıkları Reklam ve Pazarlama Zirvesi; 2015 yılında Elite World Business Hotel'de 400 izleyicinin katılımıyla gerçekleşti.

Birleştiren Liderlik adlı konuşmasıyla Ted Talks’ta ufkumuzu açan Liderlik ve Yönetim Düşünürü Fazıl Oral, RPZ’15’te “Milyonluk Sermaye: Yaratıcılık” adlı soluksuz dinlediğimiz oturumda bizlerleydi.

Türk Hava Yolları’nın çok ses getiren “Hayal Edince” adlı reklamının mimarı Lowe Ajans CEO’su “En Güçlü 50 Kadın Ceo” Listesine adını yazdıran Ela Gökkan Savcı ve Türkiye’nin En İyi 5 Reklamcısı Arasında Gösterilen, yaratıcılık festivallerinden ödülsüz dönmeyen Lowe Ajans Kreatif Direktörü Can Faga, “Efsane Olmuş Reklamlar” oturumuyla RPZ’15’te yer aldı.

Markam A.Ş.”nin kurucu ortağı olan ve Türk pazarlama dünyasına damga vuran “Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar Mı?” adlı kitabın yazarı Güven Borça ile markalaşmayı ve marka kimliğini irdeleme fırsatı bulduk.

Dilimize dolanan reklam jinglelarının babası, genç yaşta müzik dünyasında birçok başarıya imza atan, kariyeri boyunca yüzlerce reklam müziği, belgesel müziği, pop ve rock tarzda şarkılar besteleyip düzenleyen Emre Irmak “Reklam Müziği Fabrikası” oturumunda RPZ İstanbul’a renk kattı.

2011 Yılında İstanbul Üniversitesi İMED tarafından “Yılın İşletmecisi” seçilen, Unilever Türkiye, Rusya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Cem Tarık Yüksel “Devler Liginde Reklam ve Pazarlama” adlı oturumda etkileyici konuşmasıyla RPZ İstanbul’daydı.

ELITE WORLD BUSINESS HOTEL

Metrobüs ile: Florya durağında inip otele ulaşım sağlanabilir.

Gültepe Mahallesi, Şht. Zafer Kızıltaş Sk. No:1, 34295 Küçükçekmece/Istanbul

Detaylı bilgi için