RPZ İSTANBUL '14

Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerinin reklam ve pazarlama dünyasına adım attıkları Reklam ve Pazarlama Zirvesi; 2014 yılında Trump Towers Kültür ve Gösteri Merkezi’nde 400 izleyicinin katılımıyla gerçekleşti.

Y kuşağı Trendlerinin Pazarlama Stratejilerine Etkileri oturumuyla Youtholding kurucusu Emrah Kaya ve müzisyen Hayko Cepkin ile keyifli bir sohbet havasında günümüzde Y kuşağının ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyen pazarlama sektörünün geleceği konuşuldu.

Fashion Marketing oturumuyla Benetton Pazarlama İletişimi Müdürü Özenç Doğan, reklam ve pazarlama sektörüne bir de moda dürbününden bakmamızı sağladı.

En dikkat çeken oturumlardan biri olan Neuro Marketing oturumunda Think Neuro Yönetici Ortağı Yener Girişken pazarlamanın bilimsel boyutunu şaşırtıcı bir şekilde gözler önüne serdi.

Avm Yönetimi ve Pazarlama Aktiviteleri oturumuyla Trump Towers AVM Genel Müdürü Bülent Kural, son zamanlarda hızlıca yükselişe geçen alışveriş merkezlerinin geçmişinden ve geleceğinden bahsederek bazı pazarlama stratejilerini anlattı.

Türk Hava Yolları Pazarlama Satış Başkanı Halil İbrahim Polat bir dünya markası yarattıktan sonra pazarlama ve satışın önemi üzerine değerli bilgilerini ve deneyimlerini bizlerle paylaştı.

TRUMP TOWERS GÖSTERİ MERKEZİ

Metrobüs ile: Mecidiyeköy durağında inip mekana ulaşım sağlanabilir.

Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12 Trump Alışveriş Merkezi / İstanbul

Detaylı bilgi için