RPZ İSTANBUL '13

Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencilerinin reklam ve pazarlama dünyasına adım attıkları Reklam ve Pazarlama Zirvesi; 2013 yılında Çalık Holding'te 350 izleyicinin katılımıyla gerçekleşti.

İlk oturumda fark yaratan iş kadınlarından biri olan Vodafone Türkiye’nin Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi ve o sene Vodafone Türkiye Yetenek Yönetimi Kıdemli Uzmanı olan fakat günümüzde Kariyer Planlama ve Danışmanlığı Yöneticisi olarak görevini sürdüren Esra Okuş bizlere “Pazarlama nedir? Ne değildir?”den bahsetti.

İkinci ve üçüncü oturumlar reklamcılığın kreatif yönü olan ajanslara ayrılmıştı. İkinci oturumda o sene Youth Republic’te Head of Digital olarak görev yapan şimdi aynı görevi AdStation’da sürdüren Erhan Adsan, üçüncü oturuma ise Alaaddin Adworks Ajans Başkanı Birol Özcanlı bizlere interaktif pazarlama ve dijital reklamcılığı anlattı.

Üç büyükler dördüncü oturumda buluştu! Fenerbahçe Fenerium Spor Ürünleri Genel Müdürü Aydın Kirman, BJK Kartal Yuvası Spor Ürünleri Genel Müdürü Harun Özdemir ve Galatasaray Mağazacılık Genel Müdürü Nurettin Kantarelli spor pazarlaması hakkında ilgi çekici bilgiler paylaştılar.

İnşaattan telekoma farklı sektörlerde pazarlamanın konuşulduğu son oturumda ise o sene BMW Pazarlama İletişimi Müdürü olan fakat günümüzde Borusan Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler & Lojistik Direktörü olarak çalışan Simge Alsan, BSH Profilo Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu (şu anda Bosch Regional Brand Owner olarak BSH bünyesinde) ve Çalık Gayrimenkul Pazarlama Direktörü Gonca Özgül katılmışlardır.

ÇALIK HOLDİNG

Metrobüs ile: Zincirlikuyu durağında inip, otobüslerle ulaşım sağlanabilir.

Büyükdere Caddesi No: 163 34394 Zincirlikuyu, Şişli - İstanbul

Detaylı bilgi için